KANCELARIA NOTARIALNA WROCŁAW

Od 2014 roku świadczymy usługi we Wrocławiu w zakresie czynności notarialnych. Działamy na rzecz firm oraz osób prywatnych. Kancelaria notarialna funkcjonuje zgodnie z obowiązującą ustawą z dnia 1 lutego 1991 r. – prawo o notariacie. Biuro tworzy siedmioosobowy zespół, w tym dwóch Zastępców notarialnych, asystenci i aplikanci. Jako jedni z niewielu notariuszy na Dolnym Śląsku wykonujemy odpisy elektroniczne. W związku z tym, że niektóre zlecenia wymagają wiedzy specjalistycznej, ściśle współpracujemy z:

  • tłumaczami przysięgłymi,
  • doradcami kredytowymi,
  • radcami prawnymi,
 • adwokatami.

Dzięki ich wsparciu i kompetencjom kancelaria notarialna może podejmować się bardzo złożonych spraw.

Profesjonalna obsługa notarialna

W ramach zadań kancelaria notarialna z Wrocławia zajmuje się m.in.:

  • umowami przedwstępnymi, sprzedaży, majątkowymi,
  • spisywaniem testamentów,
  • sporządzeniem pełnomocnictwa np. przy sprzedaży nieruchomości,
  • poświadczeniem podpisów oraz prawdziwości przedłożonych dokumentów,
  • obsługą spółek,
  • kwestiami związanymi z najmem okazjonalnym,
  • sprawami spadkowymi,
  • przechowywaniem papierów wartościowych,
  • doręczaniem oświadczeń,
  • realizowaniem innych czynności notarialnych np. protokołów walnego zgromadzenia spółek akcyjnych,
  • podziałami majątku wspólnego,
  • umowami majątkowymi małżeńskimi,
 • niespornymi sprawami spadkowymi.

Opłaty za powyższe zadania naliczane są na podstawie Rozporządzenia Ministra Sprawiedliwości z 28 czerwca 2004 roku, które reguluje wysokość stawek, czyli tzw. taksy za wykonane usługi. Wszystkie pobrane podatki odprowadzamy do Skarbu Państwa i samorządu.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami sporządzamy akty notarialne w języku polskim. Ich oryginały przechowuje nasza kancelaria notarialna we Wrocławiu. Odpisy udostępniamy w formie papierowej oraz elektronicznej. Czynności notarialne realizujemy zawsze z należytą starannością i na wysokim poziomie. Dlatego przez cały czas pracujemy nad swoimi umiejętnościami i je doskonalimy. Dzięki temu jesteśmy na bieżąco ze zmianami w życiu społecznym, gospodarczym i prawnym. Do swoich obowiązków podchodzimy w sposób holistyczny i zwracamy uwagę na całokształt powierzonego nam zadania. Pomaga to usprawnić działanie wielu procedur prawnych. Obowiązują one wszystkie kancelarie notarialne, ale kluczem do sukcesu jest czas. Działamy sprawnie i skrupulatnie.

Przyjazna kancelaria notarialna

Nasza kancelaria notarialna znajduje się w centrum Wrocławia w biurowcu Times. Można do niego dojechać komunikacją miejską lub samochodem. W bliskim otoczeniu zlokalizowane się dogodne miejsca parkingowe (biurowiec Pegaz, parking przy budynku Arsenału) – podziemne i naziemne. Dbamy o komfort wszystkich odwiedzających biuro Klientów, w tym rodziców z dziećmi w każdym wieku. Na najmłodszych czeka przytulny kącik zabaw, w którym mogą rysować lub budować konstrukcje z klocków, podczas gdy dorosłych pochłaniają czynności notarialne. Jest również zaciszne miejsce z przewijakiem.

Z myślą o osobach niepełnosprawnych dostępny jest podjazd i przestronna winda. Pamiętamy również o rowerzystach, którzy mogą pozostawić bezpiecznie swoje dwukołowce w budynku. Jesteśmy proekologiczni i zależy nam na czystym powietrzu w mieście. W związku z tym ten drobny gest jest wsparciem dla cyklistów oraz walki ze smogiem.

Przyjazna kancelaria notarialna to taka, która dopasowuje się do potrzeb Klientów. Dlatego wykonujemy czynności notarialne w indywidualnie ustalonym terminie. Notariusz z Wrocławia może ustalić spotkanie również na sobotę. Stawiamy na elastyczne podejście do spraw, z którymi mamy styczność. W ten sposób łatwiej jest zrozumieć położenie osób, których bezpośrednio one dotyczą. Wychodzimy z założenia, że w kontaktach z drugim człowiekiem wskazany jest obiektywizm z dozą empatii.

[/column]

Kancelarie notarialne Wrocław

Jak do nas trafić?

ul. Kazimierza Wielkiego 1, 50-077 Wrocław
Biurowiec Times • II piętro

Tel: 71 785 15 51
Mobile: 732 995 100
E-mail: kancelaria@wroclawnotariusz.com.pl

 • Najbliższy parking

  Podziemny – pod biurowcem Pegaz – ul. Kazimierza Wielkiego 5 (40 metrów od kancelarii notarialnej)

  Miejski – okolice Arsenału (200 metrów od kancelarii notarialnej)

 • Komunikacja miejska

  Komunikacja miejska (przystanek Rynek)

  Tramwaj: 3, 6, 7, 10, 14, 15, 20, 23, 24, 33
  Autobus: 132, 142, K

– 2008, Studia prawnicze

Studia prawnicze w trybie stacjonarnym ukończyłam z wynikiem bardzo dobrym w 2008 r. W trakcie studiów byłam stypendystką w związku z uzyskiwaniem wysokiej średniej ocen. Brałam czynny udział w pracach wielu kół naukowych, po czym zdecydowałam się na zdawanie na aplikację notarialną, gdzie dostałam się za pierwszym razem.

W trakcie aplikacji stałe podnosiłam swoje kwalifikacje, biorąc udział w licznych kursach. Po aplikacji założyłam rodzinę, a po zdaniu egzaminu notarialnego założyłam w maju 2014 r. kancelarię notarialną.

– 2014, Otwarcie kancelarii

Egzamin notarialny zdałam w 2013 r. i w maju 2014 r. rozpoczęłam działalność jako notariusz.

Kancelaria Notarialna znajduje się we Wrocławiu przy ulicy Kazimierza Wielkiego 1 (róg ul. Św. Mikołaja) w biurowcu Times (II piętro). Kancelaria oferuje pełen zakres usług notarialnych, dla wszystkich grup odbiorców.

– 2015, Nowi klienci!

Obsługuję klientów indywidualnych, ale również jednego z największych deweloperów w Polsce, a także wiele znanych spółek kapitałowych, również giełdowych.

Kancelaria zatrudnia 5 osób, w tym asystenta notariusza i aplikanta notarialnego.

SIEDZIBA KANCELARII

Wrocław notariusz

Notariusz Wrocław Stare Miasto

Biuro notarialne we Wrocławiu

Biura notarialne Wrocław

Biura notarialne Wrocław

Akty notarialne Wrocław

Notariusz we Wrocławiu

Usługi notarialne Wrocław

Notariusz Wroclaw