KANCELARIA NOTARIALNA WROCŁAW

Od 2014 roku świadczymy usługi we Wrocławiu w zakresie czynności notarialnych. Działamy na rzecz firm oraz osób prywatnych. Kancelaria notarialna funkcjonuje zgodnie z obowiązującą ustawą z dnia 1 lutego 1991 r.  prawo o notariacie. Biuro tworzy siedmioosobowy zespół, w tym dwóch Zastępców notarialnych, asystenci i aplikanci. Jako jedni z niewielu notariuszy na Dolnym Śląsku wykonujemy odpisy elektroniczne. W związku z tym, że niektóre zlecenia wymagają wiedzy specjalistycznej, ściśle współpracujemy z:

  • tłumaczami przysięgłymi,
  • doradcami kredytowymi,
  • radcami prawnymi,
 • adwokatami.

Dzięki ich wsparciu i kompetencjom kancelaria notarialna może podejmować się bardzo złożonych spraw.

Profesjonalna obsługa notarialna

W ramach zadań kancelaria notarialna z Wrocławia zajmuje się m.in.:

  • umowami przedwstępnymi, sprzedaży, majątkowymi,
  • spisywaniem testamentów,
  • sporządzeniem pełnomocnictwa np. przy sprzedaży nieruchomości,
  • poświadczeniem podpisów oraz prawdziwości przedłożonych dokumentów,
  • obsługą spółek,
  • kwestiami związanymi z najmem okazjonalnym,
  • sprawami spadkowymi,
  • przechowywaniem papierów wartościowych,
  • doręczaniem oświadczeń,
  • realizowaniem innych czynności notarialnych np. protokołów walnego zgromadzenia spółek akcyjnych,
  • podziałami majątku wspólnego,
  • umowami majątkowymi małżeńskimi,
 • niespornymi sprawami spadkowymi.

Opłaty za powyższe zadania naliczane są na podstawie Rozporządzenia Ministra Sprawiedliwości z 28 czerwca 2004 roku, które reguluje wysokość stawek, czyli tzw. taksy za wykonane usługi. Wszystkie pobrane podatki odprowadzamy do Skarbu Państwa i samorządu.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami sporządzamy akty notarialne w języku polskim. Ich oryginały przechowuje nasza kancelaria notarialna we Wrocławiu. Odpisy udostępniamy w formie papierowej oraz elektronicznej. Czynności notarialne realizujemy zawsze z należytą starannością i na wysokim poziomie. Dlatego przez cały czas pracujemy nad swoimi umiejętnościami i je doskonalimy. Dzięki temu jesteśmy na bieżąco ze zmianami w życiu społecznym, gospodarczym i prawnym. Do swoich obowiązków podchodzimy w sposób holistyczny i zwracamy uwagę na całokształt powierzonego nam zadania. Pomaga to usprawnić działanie wielu procedur prawnych. Obowiązują one wszystkie kancelarie notarialne, ale kluczem do sukcesu jest czas. Działamy sprawnie i skrupulatnie.

Przyjazna kancelaria notarialna

Nasza kancelaria notarialna znajduje się we Wrocławiu przy ul. Żmigrodzkiej 83 w biurowcu Z83. Można do niego dojechać komunikacją miejską lub samochodem. Bardzo dobry dojazd do Autostradowej obwodnicy Wrocławia oraz okolic Wrocławia. Dbamy o komfort wszystkich odwiedzających biuro Klientów, w tym rodziców z dziećmi w każdym wieku. Na najmłodszych czeka przytulny kącik zabaw, w którym mogą rysować lub budować konstrukcje z klocków, podczas gdy dorosłych pochłaniają czynności notarialne.

Z myślą o osobach niepełnosprawnych dostępny jest podjazd i przestronna winda. Pamiętamy również o rowerzystach, którzy mogą pozostawić bezpiecznie swoje dwukołowce w budynku. Jesteśmy proekologiczni i zależy nam na czystym powietrzu w mieście. W związku z tym ten drobny gest jest wsparciem dla cyklistów oraz walki ze smogiem.

Przyjazna kancelaria notarialna to taka, która dopasowuje się do potrzeb Klientów. Dlatego wykonujemy czynności notarialne w indywidualnie ustalonym terminie. Notariusz z Wrocławia może ustalić spotkanie również na sobotę. Stawiamy na elastyczne podejście do spraw, z którymi mamy styczność. W ten sposób łatwiej jest zrozumieć położenie osób, których bezpośrednio one dotyczą. Wychodzimy z założenia, że w kontaktach z drugim człowiekiem wskazany jest obiektywizm z dozą empatii.

[/column]

kancelaria notarialna Wrocław

Jak do nas trafić?

ul. Żmigrodzka 83 lok. 503, 51-130 Wrocław
Biurowiec Z83  V piętro

Tel: 71 377 10 18
Mobile: 732 995 100
E-mail: kancelaria@wroclawnotariusz.com.pl

 • Najbliższy parking

  Okolice Kancelarii (do 200 metrów ) parkingi osiedlowe, markety, itd.

 • Komunikacja miejska

  Komunikacja miejska (przystanek Kamieńskiego)

  Tramwaj: 6, 7, 15
  Autobus: 129, 130, 144, 908, 930

  2008, Studia prawnicze

Studia prawnicze w trybie stacjonarnym ukończyłam z wynikiem bardzo dobrym w 2008 r. W trakcie studiów byłam stypendystką w związku z uzyskiwaniem wysokiej średniej ocen. Brałam czynny udział w pracach wielu kół naukowych, po czym zdecydowałam się na zdawanie na aplikację notarialną, gdzie dostałam się za pierwszym razem.

W trakcie aplikacji stałe podnosiłam swoje kwalifikacje, biorąc udział w licznych kursach. Po aplikacji założyłam rodzinę, a po zdaniu egzaminu notarialnego założyłam w maju 2014 r. kancelarię notarialną.

  2014, Otwarcie kancelarii

Egzamin notarialny zdałam w 2013 r. i w maju 2014 r. rozpoczęłam działalność jako notariusz.

Kancelaria Notarialna znajdowała się we Wrocławiu przy ulicy Kazimierza Wielkiego 1 (róg ul. Św. Mikołaja) w biurowcu Times (II piętro).

   2015, Nowi klienci!

Obsługuję klientów indywidualnych, ale również jednego z największych deweloperów w Polsce, a także wiele znanych spółek kapitałowych, również giełdowych.

Kancelaria zatrudnia 5 osób, w tym asystenta notariusza i aplikanta notarialnego.

     2022, Nowa siedziba!

Od sierpnia 2022 r. zapraszamy do naszej nowej siedziby położonej we Wrocławiu przy ul. Żmigrodzkiej  83 lok. 503 w biurowcu Z83 na V piętrze. Dzielnica Wrocław Psie Pole, Różanka – Karłowice.

SIEDZIBA KANCELARII